Reprezentacja Twojej firmy powinna być na jak najwyższym poziomie.
Potrzebujesz hostessy na event lub targi? Sprawdź

Hostessy - reprezentacja na targach

hostessy kielce hostessy kielceReprezentacja jest w biznesie bardzo ważna, zwłaszcza takim który kieruje swoją ofertę do prestiżowych klientów.
Dobra prezentacja stoiska na branżowych targach przyciąga zainteresowanych i dużo mówi potencjalnym klientom o firmie....Obsługa jest bardzo ważna - piękne i uprzejme dziewczyny z pewnością są bardzo reprezentatywne, dlatego warto zatrudnić hostessy.

Można oczywiście samodzielnie poszukać kandydatek, ale warto skorzystać z usług agencji hostess - dziewczyny tam zatrudnione przeszły już przez sito rekrutacji, więc z pewnością dobrze wykonają swoją pracę.

Kim jest i czym zajmuje się hostessa? (z wiki)

Hostessa ? przewodniczka oprowadzająca gości na targach, wystawach lub kobieta zajmująca się promocją produktów.
Cechy hostessy to m.in.: atrakcyjny wygląd, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach.

?Hostessa? wywodzi się od angielskiego słowa ?hostess? czyli gospodyni.

W rzeczywistości hostessy asystują gospodyni lub gospodarzowi eventu.

Hostessy podczas bankietów, konferencji i targów przejmują część obowiązków organizatorów, witając gości, wskazując im drogę i dbając o ich dobre samopoczucie.

Hostessy są także ambasadorkami marek, pomagają firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku oraz wspierają sprzedaż.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hostessa

Hostessa - dobra praca?

Hostessa to świetny sposób na początek kariery dla młodych i atrakcyjnych dziewczyn. Jednak sama uroda nie wystarczy - warto reprezentować ponad przeciętny poziom kultury, trzeba mieć też dobrą kondycję fizyczną. Z pozoru praca wygląda na łatwą i przyjemną, jednak bywa sporym obciążeniem - często taka dziewczyna musi, mimo zmęczenia wielogodzinnym staniem w butach na wysokim obcasie, zachować uśmiech i uprzejmość. Wiele prestiżowych eventów przyciąga zagranicznych gości, tutaj znajomość języków obcych jest niezbędna, tak więc wymagania bywają naprawdę duże.. Z pewnością taką pracą warto pochwalić się w CV - świadczy to o dużym zaangażowaniu, wysokiej kulturze osobistej oraz zdolności do poświęceń.
.
Dodane: 11-05-2015 10:19

Tagi: eventy kraków hostessy kielce rzeszów

Widok do druku:

hostessy kielce