Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu?

benalmadena co zobaczyćNiestety, ale współcześnie możemy wybierać spośród tak dużej ilości miejsc noclegowych, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać.
Nie lada wyzwaniem byłoby wymienienie choćby połowy hoteli w dowolnym regionie turystycznym.
Powinniśmy zatem kierować się pewnymi zasadami podczas wyboru oferty.
Przede wszystkim musimy znać swoje potrzeby.

Czy chcemy nocować nad morzem lub też w górach? Czy interesuje nas pokój rodzinny, ponieważ wybieramy się na wakacje ze swoimi najbliższymi? Czy naszym wymogiem jest dostęp do dodatkowych atrakcji typu basen rekreacyjny, sauna czy jacuzzi? Warto sobie odpowiedzieć na tego rodzaju pytania.

Andaluzja (hiszp

Andaluzja (hiszp. Andalucía, z arab. Al-Andalus, pierwotnie od plemienia Wandalów) ? najludniejsza i druga pod względem powierzchni wspólnota autonomiczna położona w południowej Hiszpanii, obejmuje większą część regionu historycznego o tej samej nazwie oraz pasmo górskie na północy Sierra Morena. Graniczy na północy z Estremadurą i Kastylią-La Manchą, na wschodzie Murcją, a na zachodzie z Portugalią.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Andaluzja

Posiłki serwowane w restauracji hotelu Vik gran Costa del Sol

benalmadena co zobaczyćHotel Vik gran Costa del Sol działa na zasadzie all inclusive, czyli dostęp do wszystkich jego standardowych usług wliczony jest w ogólną cenę wynajmu pokoju poznawaną w czasie dokonywania jego rezerwacji. Nie będziemy musieli dopłacać za standardowe posiłki serwowane w restauracji. Bez dodatkowych opłat będziemy mogli także zamówić śniadanie czy kolację przynoszoną do pokoju.

W kawiarni będą czekały na nas różne słone i słodkie przekąski, do których będziemy mogli dobierać różne napoje, herbaty i kawy.

Dodatkową opłatę będziemy musieli uiścić jedynie za zamawiane przez nas dania specjalne.

Mogą to być nawet tradycyjne polskie potrawy oraz potrawy pochodzące z różnych części świata, nie należące do standardowego menu.

.

Widok do druku:

benalmadena co zobaczyć

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: