Panele trójwymiarowe na ścianę mogą być bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym.
Zobacz:

Design - kilka informacji

panele dekoracyjne 3D
W znaczeniu podstawowym design jest wyglądem czegoś, co powstało na podstawie projektu z myślą o wytwarzaniu kolejnych egzemplarzy, przy czym liczba wytworzonych egzemplarzy nie ma znaczenia ? liczy się sam zamiar powielania.
W tym znaczeniu design przejmuje całą paletę stylów od wizualnych dziedzin sztuki, a więc może być design klasyczny, nowoczesny, futurystyczny itp. W znaczeniu szerszym do wyglądu dochodzą takie cechy jak funkcjonalność i ergonomia. Design odnosi się nie tylko do produktów trwałych, czy statycznych ? ale także do widowiska, np.
pokazu sztucznych ogni czy spektaklu fontann wodnych.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Design

Nowy zawód: architekt wnętrz

Architektura wnętrz to jeden nowych zawodów, jednak szybko zdobywający popularność.
Osoby wykształcone w tym kierunku maja wszelkie kompetencje i umiejętności, aby dobrze zorganizować przestrzeń w danym mieszkaniu czy też domu.
Nie jest to jednak zajęcie proste: często obejmuje również konieczność znajomości programów graficznych i do projektowania. Do tego niezbędna jest widza o określonych stylach: prowansalski, angielski, skandynawski, eko itp.

Wiadomo, że i tak najważniejszy jest efekt końcowy i to czy właściciel pomieszczenia będzie zadowolony z efektów pracy.

Jak się zabrać za wystrój mieszkania?

panele dekoracyjne 3DDekorowanie mieszkania to jedna z najprzyjemniejszych czynności. Jak wybrać dodatki, żeby stworzyć przytulne i jednocześnie niezagracone mieszkanie? Przede wszystkim - dajmy sobie spokój z impulsywnym kupowaniem, to co wpada nam w oczy w sklepie niekoniecznie będzie dobrze wyglądało w naszym domu.
Żeby z czegoś, co ma przynieść nam radość nie zrobił się prawdziwy koszmar, trzeba sporządzić plan.
Co mam na myśli? Najpierw podejmujemy decyzję o tym jakie dodatki chcemy kupić (w jakim stylu, w jakim kolorze, z jakiego tworzywa), a dopiero potem jedziemy do sklepu. Naprawdę świetnym pomysłem jest robienie zakupów online - tutaj łatwiej będzie nam opanować dzikie instynkty, ponieważ nie musimy wybierać w danej chwili - możemy dobrze sobie wszystko przemyśleć i uruchomić wyobraźnię, a wybór mamy właściwie nieograniczony.
.
Dodane: 30-01-2016 10:17

Tagi: panele 3D

Widok do druku:

panele dekoracyjne 3D

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: