Markowa odzież używana

Od ostrej zimy po upalne lato, żyjemy w takim klimacie, że w zasadzie musimy mieć w swojej szafie odzież na każdą temperaturę.
Być może dlatego staje się coraz bardziej powszechna. Przecież mało kto ma na tyle zasobny portfel, aby kupować co sezon nowe firmowe ubrania.

klienci w ciucholandzie

Popularność lumpeksów...stale rośnie, cieszą się coraz większym zaufaniem i mają wielu stałych klientów.
Głównie zawdzięczają to temu, że oferują dobre jakościowo ciuchy w cenie do trzech razy niższej niż ich nowe odpowiedniki w firmowych sklepach.
Kto najczęściej odwiedza takie sklepy? Tutaj różnie, ale głównie są to kobiety w przedziale wiekowym od 25-40 lat, wybierają ciuchy dla siebie i dla swoich dzieci.
Jest też sporo blogerek modowych, które zaopatrują się w takich miejscach, często się do tego nie przyznając się do tego.

Adidasy- popularna marka i buty

Adidas AG ? niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik.
Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy, Adolfa Dasslera1. Jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style.
Znakiem firmy Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np.
na ramionach strojów piłkarskich. Poza obuwiem i odzieżą firma produkuje sprzęt sportowy, np. rękawice i piłki.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Adidas

Dla kogo powstały lumpeksy

Markowa odzież używanaWyjście na elegancką uroczystość wymaga uroczystego stroju.
Jednak dla ludzi młodych i dopiero dorabiających się czegoś na tym świecie wydatek na ciuchy, które będą zakładać raz do roku to naprawdę ostatnia potrzebna rzecz. Od czego jednak są ciucholandy, czy jak kto woli lumpeksy.
Można w nich kupić naprawdę dobre i ciekawe ciuchy za cenę 50% ceny sklepowej.
Co jest jak zbawienie dla mniej zamożnych, albo oszczędnych ludzi, którzy nie maja potrzeby wydawania połowy pensji na jeden ciuch..

Widok do druku:

Markowa odzież używana

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: