UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ.
Wystarczy jeden telefon (793-607-328), sms lub e-mai (zdunik.jacek@gmail.com) Nasz przedstawiciel dokona pomiarów i wyceny oraz przedstawi produkty oferowane przez naszą firmę. Po umówieniu...się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.
Dostają Państwo do wyboru bardzo szeroką gamę materiałów do rolet, plis, żaluzji itp.

Rolety kasetowe

Rolety białystok
Przed nadejściem letnich, słonecznych dni, warto wyposażyć okna w dekoracyjne i funkcjonalne rolety.

Dzięki nim łatwo będzie dowolnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła, bez względu na porę roku i dnia. ROLETY MATERIAŁOWE KASETKOWE to osłony rolowane zawieszane bezpośrednio na skrzydle okiennym w bardzo estetycznej kasetce, która chroni zwiniętą tkaninę rolety przed zabrudzeniem, a prowadnice chronią jej boki oraz przytrzymują tkaninę przy szybie.

W ten sposób uzyskujemy pełne zaciemnienie okna oraz bezawaryjne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.Dzięki kasetce w różnorodnych kolorach rolety wtapiają się ramę okienną stanowiąc jej całość. ROLETY WOLNOWISZĄCE to najbardziej uniwersalne zasłony okienne.

Pasują do każdego wnętrza, łącząc prostotę z funkcjonalnością.

Świetnie wypadną w salonie, ochronią przed porannym słońcem w sypialni i urozmaicą pokój dziecięcy.

To nie jedyna funkcja jaką mogą pełnić rolety wolnowiszące, gdyż świetnie sprawdzają się w roli przesłon wnęk, regałów czy ekranów projekcyjnych .

W naszej ofercie każdy Klient odnajdzie dla siebie odpowiedni wzór i kolor.Źródło: http://velum.com.pl/rolety/

Czym zasłaniać?

Co kupić - rolety, czy żaluzje? Wiadomo, że zasłonięcie okna jest czasem koniecznością - nikt nie lubi intensywnego światła padającego na ekran telewizora, czy też wścibskiego wzroku sąsiadów.
Z tego powodu większość z nas rolety, lub żaluzje w oknach posiada. Wybór pomiędzy jednym, a drugim rozwiązaniem nie jest taki oczywisty.
W poprzedniej epoce żaluzje były znacznie popularniejsze, ale rolet jeszcze w naszych sklepach zwyczajnie nie było.

Zarówno rolety, jak i żaluzje mogą mieć różne kolory.

Dużą różnicą jest jednak materiał, z którego są zrobione.

Żaluzje mogą być drewniane, aluminiowe, lub plastikowe.

Rolety są zawsze tekstylne, mają tez różny stopień przepuszczania światła.

Definicja rolet

Rolety białystok
Roleta - zasłona zwijana montowana wewnątrz i na zewnątrz budynku nad otworem okiennym - najczęściej z tkaniny.
Podnoszona i opuszczana poprzez nawijanie na wałek przy pomocy sprężyny wewnątrzwałkowej, linki, łańcuszka lub silniczka elektrycznego.
Roletą zewnętrzną popularnie nazywana jest żaluzja budowlana zewnętrzna. Plisa to rodzaj eleganckiej i dekoracyjnej zasłony przeciwsłonecznej pozwalającej uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne i możliwości kompozycyjne jako jedyna daje możliwość zasłonięcia otworów okiennych o nietypowych kształtach: okręgi, trójkąty, trapezy itp.Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Roleta

Jak wybierać rolety?

Jaką wybrać roletę? Na co zwracać uwagę, zanim dokonamy konsumenckiego wyboru, jak dobrać roletę do okna i wnętrza? To nie są pytania, na które można uzyskać jedną prawidłową odpowiedź, zwłaszcza że jest kilka rodzajów rolet. Rolety można podzielić na te standardowe i na wymiar.

Wiadomo, że te pierwsze będą tańsze, ale jeżeli nasze okno nie jest standardowe, to trudno - musimy zainwestować w rolety na wymiar.

Na wymiar trzeba też wybrać rolety na okna dachowe.

Rolety kryjące

Ostatnio coraz częściej w oknach Polacy zakładają drewniane żaluzje.
Nic dziwnego, ponieważ są bardzo ładne, czasami nie pasują do okna, ale o tym w innym tekście. Drewniane żaluzje dają pełne krycie, praktycznie nie przepuszczają promieni słonecznych, są więc bardzo skuteczną osłoną.

Są jednak dość drogie, zwłaszcza wykonane na zamówienie - kosztują kilkaset złotych za sztukę.

Ale są wytrzymałe, nie blakną pod wpływem Słońca i dobrze wyglądają. Zanim podejmiemy decyzję, musimy mieć ustalony budżet, musimy też wiedzieć jaka ma być przepuszczalność światła. .

Widok do druku:

Rolety białystok

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: