Ciuchy to coś co dosłownie każdy ma.

Oczywistym jest, że każdy w różnej ilości i ich ilość zależy od zapotrzebowania konkretnej osoby, ale też od majętności.

Być może dlatego coraz bardziej popularne są takie sklepy jak .

klienci w ciucholandzie

odzież używana onlinePopularność lumpeksów...stale rośnie, cieszą się coraz większym zaufaniem i mają wielu stałych klientów.

Głównie zawdzięczają to temu, że oferują dobre jakościowo ciuchy w cenie do trzech razy niższej niż ich nowe odpowiedniki w firmowych sklepach.

Kto najczęściej odwiedza takie sklepy? Tutaj różnie, ale głównie są to kobiety w przedziale wiekowym od 25-40 lat, wybierają ciuchy dla siebie i dla swoich dzieci. Jest też sporo blogerek modowych, które zaopatrują się w takich miejscach, często się do tego nie przyznając się do tego.

Dla kogo powstały lumpeksy

Wyjście na elegancką uroczystość wymaga uroczystego stroju.

Jednak dla ludzi młodych i dopiero dorabiających się czegoś na tym świecie wydatek na ciuchy, które będą zakładać raz do roku to naprawdę ostatnia potrzebna rzecz. Od czego jednak są ciucholandy, czy jak kto woli lumpeksy.

Można w nich kupić naprawdę dobre i ciekawe ciuchy za cenę 50% ceny sklepowej.
Co jest jak zbawienie dla mniej zamożnych, albo oszczędnych ludzi, którzy nie maja potrzeby wydawania połowy pensji na jeden ciuch.

Marka odzieżowa i nie tylko - Adidas

odzież używana online
Adidas AG ? niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik.

Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy, Adolfa Dasslera1.

Jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style.

Znakiem firmy Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np.

na ramionach strojów piłkarskich. Poza obuwiem i odzieżą firma produkuje sprzęt sportowy, np.

rękawice i piłki.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Adidas.

Widok do druku:

odzież używana online

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: