Pasożyty a zdrowie

est w stanie pozbyć się małych szkodników z Twojego organizmu, bardzo się mylisz. Terapia ta ma spore sukcesy w tym polu. Wszystko sprowadza się właśnie do "drgań". Otóż każdy człowiek ma inne, każdy jego narząd również. To sam

Pasożyty a zdrowie Dokuczają Ci pasożyty? Chcesz się ich pozbyć, albo upewnić że to one są winne? Koniecznie odwiedź tą stronę -

Biorezonans - skuteczny wobec pasożytów

Jeżeli uważasz że biorezonans nie jest w stanie pozbyć się małych szkodników z Twojego organizmu, bardzo się mylisz. Terapia ta ma spore sukcesy w tym polu.

Wszystko sprowadza się właśnie do "drgań". Otóż każdy człowiek ma inne, każdy jego narząd również. To sam tyczy się pasożytów - nie ukryją się, jeżeli tam są, da się je wykryć dzięki ich drganiom właściwym. Jak się już je wykryje, to tak samo można je zniszczyć, w końcu wiemy że są, wiemy jakie drgania mają, pozostaje kwestia odseparowania tych drgań, tak aby Twój organizm wrócił do zdrowia! Genialne w swej prostocie a zarazem bardzo skuteczne. Już po kilku takich zabiegach, wszystko co było nie tak z Twoim ciałem wraca do normy a Ty możesz cieszyć się końskim zdrowiem!

Dodatkowo, terapia łączy się z usuwaniem szkodliwych pozostałości które zostawił nieproszony gość - dzięki temu unikniemy powrotu pasożytów, jak również dokładnie oczyścimy swój organizm.

Skuteczność wykrywania pasożytów

Nawet jeśli ktoś się badał pod tym kątem i otrzymał wynik negatywny, wcale nie znaczy to że jest zupełnie wolny od robali - testy nie zawsze wszystko wykryją, a jak jest dobrze to już dalej nie sprawdzasz - prawda?

Gdy przyjrzymy się bliżej metodom wykrywania pasożytów, zauważymy że żaden test nie jest w pełni skuteczny, często margines błędu jest dość spory. Więc czemu takie właśnie metody się stosuje? Nie wynaleziono lepszych? Otóż nie, nauka idzie do przodu i biorezonans stoi na wysokości zadania jeśli chodzi o szybkie i pewne wykrywanie pasożytów - szansa na prawdziwy wynik wynosi ponad 90%!

Podsumowując, jeśli jeszcze się nie przebadałeś, zrób to niezwłocznie. Nawet jeżeli już się badałeś, zrób to jeszcze raz, ale teraz nową metodą - wiesz już jaką, prawda?

Pasożyt - co to?

Dzięki Wikipedii, przedstawiam oto definicję wewnętrznego wroga większości z nas:

Pasożyt wewnętrzny (endopasożyt) ? organizm cudzożywny, który żyje wewnątrz innego organizmu i dla którego organizm ten (żywiciel) jest źródłem pożywienia.

Pasożyty wewnętrzne jako patogeny często są przyczyną poważnych chorób, zwykle cechuje je duża wybiórczość pokarmowa i specjalizacja. Endopasożytami są często pierwotniaki (np. lamblie), nicienie, płazińce i grzyby.Organizm człowieka jest zarówno żywicielem pośrednim, jak i ostatecznym dla ponad pięćdziesięciu różnych pasożytów. Najwięcej jest wśród nich pierwotniaków, przywr i owadów, a także pajęczaków i tasiemców.

Wśród płazińców pasożytniczych wyróżnia się m.in. tasiemce (tasiemiec uzbrojony, nieuzbrojony, bąblowcowy, bruzdogłowiec szeroki) i przywry (motylica wątrobowa, przywra krwi). Wśród obleńców (nicieni) są glisty ludzkie, świńskie, psie, kocie i inne, włośnie kręte, owsiki, włosogłówki, tęgoryjce dwunastnicy i filaria Bancrofta.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Paso%C5%BCyt_wewn%C4%99trzny