Odzie┼╝ termiczn─ů a termoaktywna

termoaktywne czapki dla kobiet termoaktywne czapki dla kobiet Odzie┼╝ termiczna to odzie┼╝ kt├│ra chroni nasze cia┼éo przed wych┼éodzeniem i tak naprawd─Ö jest ni─ů praktycznie ka┼╝dy ubranie, kt├│re os┼éania nasze cia┼éo przed niskimi temperaturami.
Natomiast z odzie┼╝─ů termoaktywn─ů to zupe┼énie inna historia. Odzie┼╝ termoaktywna to odzie┼╝, w kt├│rej zastosowano specjalne materia┼éy, kt├│re spe┼éniaj─ů t─Ö sam─ů funkcj─Ö co odzie┼╝ termiczna ale dodatkowo maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç skutecznego odprowadzania wilgoci, nie wych┼éadzaj─ůce jednocze┼Ťnie powierzchni sk├│ry.
Taka w┼éa┼Ťciwo┼Ť─ç czyni odzie┼╝ termoaktywn─ů obowi─ůzkowym wyposa┼╝eniem ka┼╝dego szanuj─ůcego si─Ö mi┼éo┼Ťnika sport├│w zimowych.

Odzie┼╝ termoaktywna nie tylko zim─ů

Odzie┼╝ termoaktywn─ů mo┼╝emy stosowa─ç nie tylko przy szale┼ästwach na stoku ale r├│wnie┼╝ przy innych sportach- typu jazda na rolkach, na rowerze, czy przy bieganiu.
Nowoczesne materia┼éy stosowane w odzie┼╝y termoaktywnej maj─ů r├│┼╝ny stopie┼ä kumulowania ciep┼éa.
Jednowarstwowa odzie┼╝ termoaktywna w zupe┼éno┼Ťci wystarczy na letnie sporty zewn─Ötrzne jak i wewn─Ötrzne, takie jak na przyk┼éad si┼éownia.
Grubsza wielowarstwowa odzie┼╝ termoaktywna jest przeznaczona do zastosowa┼ä g┼é├│wnie zim─ů lub przy ni┼╝szych temperaturach.

Pra─ç r─Öcznie czy w pralce?

Je┼╝eli masz odzie┼╝ termoaktywna pewnie nie raz zastanawia┼ée┼Ť si─Ö w jaki spos├│b poprawnie o ni─ů dba─ç.
Przede wszystkim najbardziej chodzi o metod─Ö prania oraz jakich detergent├│w nale┼╝y u┼╝ywa─ç do tego typu odzie┼╝y.

Je┼╝eli masz pralk─Ö, kt├│ra posiada specjalny tryb dla odzie┼╝y sportowej to bez problemu mo┼╝esz wypra─ç swoj─ů odzie┼╝ termoaktywn─ů w pralce.

Optymaln─ů temperatur─ů dla prania odzie┼╝y termoaktywnej jest 30 stopni, taka temperatura na pewno nie zniszczy w┼é├│kien a odzie┼╝ zachowa swoje w┼éa┼Ťciwo┼Ťci. Je┼╝eli natomiast twoja pralka ma tendencj─Ö do niszczenia zwyk┼éych ubra┼ä absolutnie nie powiniene┼Ť u┼╝ywa─ç jej do prania odzie┼╝y sportowej i termoaktywnej. Zamiast tego lepiej postawi─ç na pranie r─Öczne w letniej wodzie. .
Dodane: 07-04-2018 01:41

Tagi: odzie┼╝ termoaktywna merino dla kobiet sport